Kurteczka polarowa

48,00 zł

Kurteczka polarowa dla chłopca wykonana ze śnieżnobiałego, cieplutkiego polaru. Zapinana na napy, z kołnierzykiem.

rozmiar : 56
Ilość

Chłodniejsze miesiące stanowią pewną zagwozdkę dla rodziców w kwestii ubioru do chrztu. Jednak MKMaryla wychodzi naprzeciw różnym oczekiwaniom i potrzebom. Doskonałym tego dowodem jest przepiękna kurteczka polarowa do chrztu dla chłopca, która została uszyta ze śnieżnobiałego polaru, niezwykle ciepłego i miłego w dotyku. Zapinana jest na wygodne napy, które można szybko spiąć ze sobą, bez obaw, że dziecko w międzyczasie nam w tym przeszkodzi.

Kurteczka polarowa posiada kołnierzyk, dzięki któremu chłopiec będzie prezentował się niezwykle dostojnie. Kurteczka dla chłopca do chrztu dostępna jest w kilku rozmiarach — od 56 do 98 cm. Można ją zakupić z myślą o chrzcie, jak i o innej ważnej uroczystości w życiu malucha.

Warto złożyć zamówienie nieco wcześniej, ponieważ wszystkie nasze produkty szyjemy ręcznie na terenie Polski i chcemy mieć pewność, by dotarły one do naszych klientów na czas. Sprawdź naszą rozbudowaną ofertę i wybierz dla swojego synka inne elementy garderoby, które na pewno się przydadzą!

CH-101-01-01-POL001-BIA-001

16 innych produktów w tej samej kategorii: