Płaszczyk różyczki z kapturem

95,00 zł

Płaszczyk do chrztu i nie tylko dla dziewczynki, odszyty z futerka różyczki, z kapturkiem. Dostępny w rozmiarze 56 - 98. 

rozmiar : 56
Ilość

Zima to niewdzięczna pora roku, jeśli chodzi o chrzest, jednak wielu rodziców chce mieć to jak najszybciej za sobą. By córka miała ładne, wygodne, a przy okazji wysokiej jakości okrycie, wystarczy sprawdzić ofertę naszego sklepu MKMaryla. Wśród naszych wyjątkowych propozycji wyróżnia się płaszczyk w różyczki z kapturem. Jest to ubranie wierzchnie, które trzeba mieć pod ręką, kiedy chrzciny wypadają w stosunkowo zimnych miesiącach. Płaszczyk prezentuje się doskonale, jest koloru białego, a jego powierzchnia w całości obszyta jest różyczkami.

Płaszczyk będzie świetnie pasował do innych strojów z naszego sklepu. Gwarantujemy, że do jego produkcji użyliśmy tkanin i materiałów najwyższej jakości pochodzących od zaufanych producentów. Wszelkie dodatki były przez nas dokładnie przemyślane. Wygodne zapięcia pozwalają na dość szybkie założenie tego ubrania nawet bardzo ruchliwej dziewczynce. Nasze ubranka na chrzest dostępne są w rozmiarach od 56 do 98. Wszystkie stroje na chrzest dla dziewczynki prezentują się fantastycznie na małych księżniczkach!

CH-101-02-01-ROZ

Opis

materiał podstawowy
futerko różyczki
podszewka
tak
zapięcie
napy

16 innych produktów w tej samej kategorii: