Bolerko polarowe

46,00 zł

Delikatne w formie bolerko polarowe do chrztu lub na roczek czy inne okazje. Śnieżnobiałe, wiązane z przodu, ozdobione polarową tasiemką w drobniutkie kuleczki. Dostępny w rozmiarze 56 - 98. 

rozmiar : 56
Ilość

To bolerko polarowe należy do najbardziej eleganckich ubrań na chrzest. Biała kolorystyka idealnie podkreśla podniosły charakter uroczystości, a jednocześnie wyróżnia się estetyką na najwyższym poziomie. Ponadto strój ma wiązanie z przodu i dekorację w formie tasiemki. To urocza kompozycja.

Bolerko charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia. Ponadto zapewnia ciepło nawet w chłodniejsze dni. To zasługa miłego w dotyku polaru. Jeżeli zależy Ci na ładnym ubranku oraz najlepszych materiałach, zdecydowanie warto postawić na takie rozwiązanie.

Wszystkie nasze ubrania na chrzest zapewniają komfort maluchom. Doskonale rozumiemy, że ceremonia czasami trwa bardzo długo. Dlatego stroje gwarantują wygodę na wysokim poziomie. To doskonała wiadomość dla wszystkich rodziców, którzy zawsze stawiają na sprawdzone rozwiązania.

Nasze ubranka dostępne są w różnych rozmiarach. Teraz z łatwością znajdziesz idealny strój dla swojej pociechy. Przekonało się o tym wielu rodziców.

CH-011-12-02-POL001-BIA-000

Opis

materiał podstawowy
śnieżnobiały polar
podszewka
brak
zapięcie
wiązanie

16 innych produktów w tej samej kategorii: