Hania 019

185,00 zł

Słowo "alba" wywodzi się od jej białego koloru: łacińskie albus oznacza biały. Alba jest symbolem czystości duszy będącej w stanie łaski uświęcającej. Kolekcja Hania to klasyczne alby liturgiczne, wzbogacone kołnierzem. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji jest jej uniwersalność - zarówno rozmiarowa jak i estetyczna. Kolekcja Hania ma swoje odzwierciedlenie w ofercie dla chłopców w kolekcji Dominik.

Model Hania 019 zdobiony jest na rękawie i kołnierzu srebrną tasiemką o szerokości 5mm. Rękaw delikatnie rozkloszowany dołem. W zestawie sznur biało-srebrny.

wzrost : 110
obwód klatki piersiowej : 56
kolor IHS : złoto
typ sylwetki : R
Ilość

Alba komunijna to strój skromny i nawiązujący do tradycji. Właśnie dlatego, cieszy się taką popularnością. Alba komunijna dla dziewczynek, Hania SR-019 prezentuje się elegancko, ale i nowocześnie. Efekt taki osiągnięto za sprawą wyjątkowych elementów ozdobnych, w postaci srebrnych dodatków. Tasiemki w tym kolorze zastosowano na wykończeniu kołnierza oraz na rękawach. Wyglądają one estetycznie, a zarazem idealnie pasują do charakteru stroju. Ta, konkretna alba komunijna została wykonana z białego stretchu. Posiada ona mały kołnierz oraz ładnie wyglądające, rozkloszowane rękawy. Biało-srebrny sznur jest wyrazisty i idealnie podkreśla talię. Emblemat IHS również jest srebrny.

Hania SR-019 charakteryzujące się uniwersalnym fasonem. Doskonale prezentuje się ona bez względu na typ sylwetki. Każda dziewczynka będzie w niej wyglądała skromnie, ale efektownie. Taki strój nawiązuje do tradycji, a dodatki doskonale uzupełniają całość. Hania SR-019 przykuwa uwagę również ze względu na atrakcyjną cenę.

Dostępna jest także wersja ze złotymi zdobieniami. Warto podkreślić, że po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej będzie ją można z łatwością odsprzedać. Taki fason nigdy nie wychodzi z mody! Na wypadek chłodniejszej temperatury, proponujemy dokupić pelerynę (Peleryna 301) dostępną w naszym sklepie.

AD-001-04-03-STR001-ZŁO-019

Opis

materiał podstawowy
stretch biały
wykończenie
kołnierz mały
rękaw
rozkloszowany
ihs
srebrny
sznur liturgiczny
biało-srebrny

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii: